Wpisz minimum 3 znaki
Esencja Marki

ESENCJA MARKI

Każde doświadczenie z marką PIC SOLUTION charakteryzuje się ludzkim podejściem, które odzwierciedla łatwość i prostota. Produkty są ergonomiczne, intuicyjne i łatwe w użyciu, a wszelkie porady oraz informacje są przekazywane natychmiastowo w sposób przystępny i rzetelny.

NASZE WARTOŚCI

PROSTOTA

W każdym naszym działaniu i pomyśle odzwierciedlone jest DNA naszej marki. Sprawiamy, aby było łatwiejsze to, co do tej pory nie było proste. Chcemy rozwiązywać codzienne problemy zdrowotne, tak prosto jak tylko jest to możliwe.

EMPATIA I TROSKA

Jesteśmy ludźmi, którzy dbają o innych, słuchają oraz reagują na ich potrzeby i oczekiwania. W ramach naszej współpracy poszukujemy rozwiązań, które pomogą w utrzymaniu naturalnej równowagi i dobrego samopoczucia.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Przy tworzeniu każdego projektu towarzyszy nam świadomość, że naszej marce ufają miliony ludzi. Motywuje nas to do pracy, jest fundamentem do podejmowania decyzji i osiągania wzrostu. Naszym celem jest oferowanie efektywnych, niezawodnych oraz łatwych w użyciu rozwiązań.

INNOWACYJNOŚĆ

Naszym celem jest prawdziwa innowacyjność. Aby osiągnąć ten cel w codziennej pracy łączymy najnowocześniejsze technologie z kapitałem ludzkim - entuzjazmem, wrażliwością oraz wiedzą ekspercką. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że codzienne dbanie o zdrowie staje się łatwiejsze.

Nasze wartości

NASZA WIZJA

Tak jak każdy, marzymy o lepszej przyszłości dla świata, również w zakresie zdrowego stylu życia. Aby osiągnąć ten cel, nieustannie oferujemy ludziom to co mamy najlepsze - technologię, „know-how” i zaangażowanie. Chcemy przyczynić się do wzrostu świadomości zdrowotnej społeczeństwa oraz dążymy do tego, aby dbanie o zdrowie stało się naturalne i przyjemne.

NASZA MISJA

Pomimo naszych najlepszych intencji, aby dbać o zdrowie najlepiej jak tylko można, niestety pojawiają się pewne przeszkody, które mogą powodować niepokój i rozdrażnienie. Niejednokrotnie przyczyną tego stanu jest stosowanie produktów trudnych w użyciu. Naszą misją jest tworzenie przyjaznych produktów i zintegrowanych rozwiązań, tak aby dbanie o zdrowie było łatwiejsze.